Θεοφάνεια
![](images/news/2015/196.jpg)
Να δώσουμε συγχαρητήρια στους μαθητές μας Βασίλη Κόκκινο, Γιάννη Ξυνίδη και Αναστάσιο Μαυρομάτη που την Τρίτη 6 Ιανουαρίου 2015, αψήφησαν το παγωμένο νερό και τις χαμηλές θερμοκρασίες και βούτηξαν στο λιμάνι του Πόρτο Λάγους Ξάνθης, στα πλαίσια της γιορτής των Θεοφανείων!
Ο Βασίλη Κόκκινος ήταν ο πρώτος για τη φετινή χρονιά, που έπιασε τον Τίμιο Σταυρό!
Επ ευκαιρία, ευχόμαστε υγεία, δύναμη, κάθε προσωπική και οικογενειακή ευτυχία σε όλο το διδακτικό & μαθητικό δυναμικό του 1ου ΓΕΛ Ξάνθης!
![](images/news/2015/196a.jpg)
![](images/news/2015/196b.jpg)